EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Temmuz 2010 Salı

DENİZ TEPETAŞ ''SABRET''Tİ !


Türkiye'nin bir çok yerinde sergilediği canlı performansları ile dj'lik kariyerini sürdüren Deniz Tepetaş bu kez albümü ile müzik marketlerde yerini alıyor.Parabol Yapım tarafından hazırlanan albümde sözü ve müziği Deniz Tepetaş'a ait üç şarkı Ozan Öner düzenlemeleri ve farklı vokalistlerin yorumu ile mevcut.Albümde Meya Orkestrası solisti ve Hollanda Kraliyet Operası'nda sahneye çıkmış Erkut Cantürk ''Sabret'' isimli şarkıyı seslendirirken,Tarkan,Mustafa Sandal gibi isimlerin vokalisti Berna Keser ''Nerdesin'' şarkısını yorumlamış.''Çamur''da ise İstanbul sahne hayatının ünlü isimleri Mustafa Özşamlı ve Gaye Biçer yorumlarını duyuyoruz.Türkiye'nin önemli dj'lerinden Suat Ateşdağlı ise albümde bizi bekleyen isimlerden.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe