EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Temmuz 2010 Salı

BETÜL DEMİR'DEN HAYAT MÜZİK PLATFORMU OKURLARINA MEKTUP VAR !''Ayrılığın El Kitabı'' albümüyle 2006 yılında dinleyici ile buluşan Betül Demir yepyeni albümünün hazırlıklarını sürdürürken sevenlerine bir sürpriz yaptı.Sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait ''Herkes Haklı'' ile bugün itibariyle müzik kanallarında ve radyolarda dinleyici ile buluşan Betül Demir,Hayat Müzik Platformu okurlarına küçük bir mektupla selam ediyor..


Sevgili Hayat Müzik Okurları,


Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız yeni albümümün hazırlıkları devam ederken sizlerle özellikle bu yaz paylasmak istediğim sözü ve müzigi Sezen Aksu'ya ait "Herkes Haklı" adlı çalışmamı bitirmiş ve beğeninize sunmuş bulunmaktayim;tüm ekip olarak bu şarkıdaki pozitif enerjiden öyle etkilendik ki eminim siz de dinlerken bizimle aynı duyguları hissedeceksiniz. "Herkes Haklı", klip versiyonu da olan Ozan Çolakoğlu düzenlemesi dışında Emirhan Cengiz'e de ait düzenlemenin de yer aldığı iki versiyonla müzik marketlerdeki yerini aldı. Süleyman Yüksel yönetmenliğinde Riva Taş Ev'de çektiğimiz klip kendimi en şirin bulduğum videom.Siz bu şarkının 2 versiyonunu bu yaz her yerde dinlerken ben ve ekibim hızla albümü bitirmeye odaklıyız;albümde Sezen Aksu sürprizlerimiz devam edecek ve Ozan Colakoglu'nun muzik direktorlüğünde Sude Bilge Demir'le yaptığımız şarkılarla Eylül ayında görüşmek dileğiyle... Sevgiler:)

Betül Demir/Hayat Müzik
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe