EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Temmuz 2010 Çarşamba

ASRIN DÖNÜŞÜ..

Uzun süredir müzikal anlamda neler yaptığından bir haber olduğumuz Asrın,nihayet yeni albüm haberi ile geldi..İki yıl önce yaşadığı talihsiz saldırının ardından yeni şarkılarını dinleyici ile buluşturmak için kolları sıvayan ve yaşadığı kötü günleri müzikle atlattığını söyleyen Asrın yeni albümünden oldukça iddialı..Özgür Aras'ın strateji ,Zeynep Altınçekiç'in proje danışmanlığını yaptığı yeni albümün ilk klibi sözü ve müziği Harun Kolçak'a ait olan ''Ben Böyleyim''e çekildi.Aynı zamanda albümde Kibariye ile düet yapan şarkıcı ''Herkesin bir dönemi vardır. Benim de böyle tuhaf karmaşık bir dönem geçirmem gerekiyordu demek ki, bu zamanlara gelebildim. Şimdi hayatımın, müziğimin, sesimin ve şarkılarımın daha da çok kıymetini biliyorum" diyerek kendine duyduğu güveni dile getirdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe