EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Haziran 2010 Salı

SERTAB ERENER'DEN ''RENGARENK'' ŞARKILAR

Detaylarını ilk kez Hayat Müzik'te paylaştığımız Sertab Erener'in yeni stüdyo albümü ''Rengarenk''in şarkı listesi de ilk kez bu platformdan sizlerle buluşuyor.Nil Karaibrahimgil imzası taşıyan ve aynı zamanda albümün isim şarkısı olan ''Rengarenk'' ve Soner Sarıkabadayı'ya ait olan radyoların kısa sürede gözdesi olan ''Koparılan Çiçekler'' dışında hangi şarkılar albümde yer alıyor?İşte albümdeki şarkı listesi...1.Rengarenk 2.Bir Varmışım Bir Yokmuşum 3.Koparılan Çiçekler 4.Asla 5.Bir Damla Gözlerimde 6.İkimiz Bir Fidanın 7.Bir Çaresi Bulunur 8.Avare 9.İstanbul 10.Ego 11.Bu Böyle 12.Ayrılık ve Biz 13.Açık Adres ( akustik) 14.Koparılan Çiçekler (akustik) remix-david saboy ve ozan yılmaz / remix-philippe laurent/remix-burak yeter
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe