EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Haziran 2010 Cumartesi

OZAN DOĞULU'DAN SÜRPRİZ ALBÜM : ''130 BPM''

Türkiye'nin en yetenekli müzisyenlerinden Ozan Doğulu, bugüne kadar pek çok albüme aranjör kimliğiyle imzasını attı.Sezen Aksu başta olmak üzere çok sayıda önemli isimle çalışan Doğulu bu kez kendi albümüyle dinleyiciyle buluşuyor.''130 BPM'' adını verdiği albümünü Dmc etiketi ile müzik marketlere sunmaya hazırlanan ünlü müzisyen albümde Sıla ile ''Alain Delon'' adlı şarkıda düet yaptı.Albümün tek sürprizi bu değil elbette..Tüm şarkıların kayıtlarının yeniden yapıldığı albümde Sezen Aksu ''Kaybolan Yıllar'',Ajda Pekkan ''Bir Garip Yolcuyum'',Tarkan ''Unutmamalı'' ve ''Pare Pare'',Kenan Doğulu ''Öp'',''Tutamıyorum Zamanı'',''Bunlar da Geçer'',Mustafa Ceceli ''Hata'',Ziynet Sali ''Sen Mutlu Ol ''eserlerini seslendirdi..Ve tabi albümlerin olmazsa olmazı Ferhat Göçer de 130 Bpm'de yerini almış..''Ay Yüzlüm''adlı eseri Ferhat Göçer yorumuyla albümde bulabilirsiniz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe