EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Haziran 2010 Perşembe

NADİDE SULTAN 2010

2 yıllık bir aradan sonra dinleyiciyle buluşmaya hazırlanan Nadide Sultan yeni albümü ''Nadide's 2010'' ile oldukça iddialı..Sude Bilge Demir'in prodüktör olarak imza attığı albümün lansman şarkısı 90'lı yıllarda Aşkın Nur Yengi tarafından yorumlanmış ve ses getirmiş ''Olmadı Gitti'' olarak belirlendi..Seyhan Müzik etiketi ile önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yerini alacak mini albümde Sezen Aksu ve Sude Bilge Demir'in dışında Serkan Çevik,Okan Atakay,Kutup Ata Tuncer,Elçil Gürel Göçtü gibi genç nesil söz yazarları ve bestecileri yer alıyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim08:49

  yeni tarz yeni şarkı, yeni imaj hepsi muhtesem..

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe