EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Haziran 2010 Pazartesi

MUSTAFA CECELİ'DEN REMİX ALBÜM

2010 yazının remix albüm haberleri de birbiri ardına ulaşmaya başladı..Bu haberlerden bir tanesi de Mustafa Ceceli'ye ait..İlk solo albümü ile ciddi bir başarı yakalayan Ceceli,2010 yazında da şarkılarının remix versiyonları ile dinleyiciyle buluşuyor.Söz konusu albüm 2 cd'den oluşuyor..İlk cd remix albümü ikinci cd ise sanatçının ilk albümünü içeriyor.Albümde ayrıca geçtiğimiz günlerde Ozan Doğulu'nun 130 Bpm albümünde dinlediğimiz bir Sezen Aksu şarkısı olan ''Hata''nın Mustafa Ceceli yorumu bulunuyor.Mustafa Ceceli'nin bu çift cd'lik yeni çalışmasının 2 Temmuz'da müzik marketlerde yerini alması bekleniyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe