EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Haziran 2010 Salı

MÜGE BARUTÇU YEPYENİ YAZISI ''YENİ SEZON'' İLE HAYAT MÜZİK PLATFORMU'NDA..


Uzun mu yoksa kısa mı olduğuna karar veremediğim bir ayrılıktan sonra tekrar merhaba. Bizler site sakinleri olarak bir nevi olup bitenlere kayıtsız kaldık bir süreliğine. Site yöneticimiz sevgili Ahmet’in askere gittiği hafta ben de işimden ayrıldım. Ve enteresandır Ahmet’in askerden döndüğü hafta ben yeni radyomda işe başladım : )Bu geçen süre içinde de site biraz sessiz kaldı ama bunu telafi edeceğimiz günler geldi işte.

Bir göz atacağım ben yokken neler olmuştu;

İki radyo arasında verdiğim boşlukta radyo, tv, gazete, haber siteleri vs. hayatımdan çıktı. Hiçbir şeyi ve kimseyi takip etmediğim bir kış geçirdim, tavsiye ederim. Müzik dinledim evet ama bu topraklardan çıkanları değil. Merak etmedim çünkü sanki her şey ve herkes aynılaşmıştı. Ben de öyle. Arada taşları yerinden oynatmak lazım, köklü değişiklikler için derin nefeslere yer açmak lazım içerde. Nefesleri doğru ve yeterince alınca içinizdeki güç açığa çıkıyor. Denedim : ) Hiçbir şey yapmadan öylece durmak, hayatınızı anlamlı kılmak için sarıldığınız ve kendi ellerinizle anlam yüklediğiniz şeylerin aslında anlamsızlığınızı görmenizi sağlıyor. Tüm bunlardan sonra hazır olduğunuz şeyde size hazır oluyor : ) İçerde bunlar olurken dışarıda da hayat müzik, müzikte hayat gibi akmaya devam ediyor.Ritmini siz belirliyorsunuz .Bende hepimiz için şarkılar çalmaya devam ediyorum, Yeni radyom, Radyo HitMix'de hiç değişmeyen saatlerim 16:00 – 19:00 arasında oltayı hayata ve müziğe sallamaya devam .. Yazılar da Hayat Müzik'te..

Beklerim.

Müge Barutçu/Hayat Müzik/2010
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim02:01

  Mügeeeee özlettin kendini...ama yine bizimlesin.kulağımız sende!!!

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe