EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Haziran 2010 Pazartesi

''MUCİZE''Lİ MERHABA İLE SUZAN AKTAY GELİYOR13 yıldır New York'ta yaşayan ve müziğini orada icra eden Suzan Aktay ilk Türkçe albümü ile Türkiye Pazarına merhaba demeye hazırlanıyor..''Mucize'' adını taşıyan ilk mini albümünde üç yeni şarkıya ve bir remix çalışmasına yer veren şarkıcı Murat Yeter,Murat Uncuoğlu gibi müzisyenlerle çalıştı..Şarkıcının vokal koçluğunu Cihan Okan üstlenirken,Mucize'de Yeşim Vatan,Sibel Gürsoy,Ercüment Vural gibi önemli seslerin vokalleri ile yer aldı..Albümde Bülent Özdemir,Emre Kaya,Ulaş Ay ve İlker Karaman'ın söz ve müzikleri bulunuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe