EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Haziran 2010 Salı

''KAÇIN KURASI'' KLİPLENDİ

2007 yılında çıkardığı ''Tatlı Tatlı'' albümü ile müzikseverlerle ilk buluşmayı gerçekleştiren Seren Akıska akabinde ''Dilini mi Yuttun ? '' adlı tekli çalışması ile kariyerine devam etti..Genç şarkıcı şimdi de ''Yeni Bir Sayfa'' adını verdiği albümü ile yoluna devam ediyor. Sezen Aksu, Fettah Can, Murat Güneş, Mehmet Andiçen, Gunther Göbel, Taan Newjam, Foti Stefos gibi isimlerle çalıştığı albümünün ikinci video klibini ''Kaçın Kurası''na çeken şarkıcı klipte oldukça renkli karelerle karşımıza çıkıyor..Yönetmenliğini son dönemin dikkat çeken isimlerinden Kenan Bahadır Derre'nin yaptığı video klibi müzik kanallarında izleyebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe