EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Haziran 2010 Perşembe

''İŞTE YENİDEN'' İZEL-ÇELİK-ERCAN!

Türk pop müziğinin en özel dönemlerinden birini yaşadığı 90'lı yıllar,bugün hala şarkılarıyla ve dönemsel farkıyla konuşulmaya devam ediyor.Özellikle arşiv meraklıları ne yazıkki baskısı halen yapılmayan 90'lı yıllar prodüksiyonlarını ancak internet üzerinden 2.el olarak temin edebiliyorlar.Esen Müzik bu konuda sevindirici bir adım atıp,İzel-Çelik-Ercan sevenlerin yüzünü güdlürüyor.Döneme ait 3 albümün yeniden baskını yapan firma,çok yakında albümleri müzik marketlerde dinleyicilerin beğenisine sunacak.Bunlardan ilki İzel-Ercan ikilisine ait ''İşte Yeniden'', ikincisi İzel-Çelik-Ercan'ın meşhur albümleri ''Özledim'' ve son olarak da Ufuk-Ercan'a ait ''Şifa Niyetine''..

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe