EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Haziran 2010 Salı

BURCU GÜNEŞ BU KEZ ''TAMAMDIR''

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ''Sihirbaz'' albümü ile dinleyici ile buluşan Burcu Güneş,söz konusu albüme yeni klipler çekmek yerine yeni bir prodüksiyon ile 2010 yazına dahil oldu. Yeni çalışması için bu kez Volga Tamöz'le el sıkışan Burcu Güneş kısa sürede ilgi çekeceğine inandığı ''Tamamdır'' adını taşıyan tekli çalışmasını Temmuz ayının ilk günlerinde müzik marketlere sunmayı planlıyor.Sözleri Burcu Güneş-Gözde Hatipoğlu-Gülşah Tütüncü'ye müziği ise Burcu Güneş-Volga Tamöz ikilisine ait olan şarkı şimdiden ilgi toplamaya başladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe