EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Haziran 2010 Pazartesi

''BİR GÜNAH GİBİ'' BÜLENT NARGAZ

Bugüne kadar Sezen Aksu Hande Yener,Harun Kolçak,Nükhet Duru,Bengü gibi isimlerle çalışan ve 9 Eylül Üniversitesi konservatuvar bölümünde eğitimini tamamlayan Bülent Nargaz ilk tekli çalışması ''Bir Günah Gibi'' ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Sözlerini Fikret Şenes'in yazdığı ve Ajda Pekkan'ın muhteşem yorumuyla hafızalara kazınan şarkıyı seslendiren genç müzisyen ''Aşk bir günah değildir.Herkes bunu yaşar ama sen bildiğin gibi kendince yaşarsan bir günah olmaktan çıkar. Sadece bizim toplumumuzda değil, Dünya’daki bir çok toplumda aşk bir günah gibi görülüyor. Bağlayıcı faktörler yüzünden; sevgililerden biri ya da her ikisinin evli olması, töreler, toplum baskısı, bekaret zorlaması ve tercihlerin saklanması gereken bir durum olduğu algısının getirdiği suçluluk duygusuyla bireyler, içlerindeki bu güzel duyguyu bir günah gibi yaşıyorlar. Bu şarkıyı seçerken aslında bu duruma dikkat çekmeyi amaçladık. İnsanların hem benliklerini hem de duygularını kabul etmeleri, ister kadınla erkek ister hemcinsler arasında yaşanıyor olsun, aşkı bir günah gibi görmeyip sahiplenmelerini istiyoruz.”dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe