EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Haziran 2010 Pazartesi

''AH CANIM AHMET'' BU KEZ ''METROPOL''DE..


90'lı yılların ''Nerelerde'' dediğimiz isimlerinin albüm haberleri bir bir gelmeye devam ediyor..Yıl 2010 ve bu kez yeni albüm haberi ''Ah Canım Ahmet''e ait.. ''Ah Canım Vah Canım'' şarkısıyla nam salan ve üzerine yapışan bu etiketle kariyerine devam eden Ahmet bu kez ''Metropol'' diyor.. ''10 yıl önce sessiz sedasız girdiğim müzik piyasasında yine sessiz sedasız ama bomba gibi şarkılarla zirveye oynayacağım. İlk çıktığım yıllarda beni dinleyen çocuklar şimdi kocaman oldu. Hem onların hem de yeni neslin gönlünü fethetmeye geliyorum” diyen Ahmet'in yeni albümü Metropol'de yine 90'lı yılların özlenen sesi Tuğçe San'la bir de düet çalışma yer alıyor.Gökhan Şahin,Esra Güner ve Murat Zengin'in söz ve müzikleriyle dahil olduğu albümün ilk klibi ''Git Durma'' ya Orçun Benli yönetmenliğinde çekildi..Ahmet ''Metropol'' albümünü Ossi Müzik etiketi ile 17 Haziran'da müzik marketlerde dinleycinin beğenisine sunacak..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe