EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mayıs 2010 Salı

''YİNE SONUNDA'' TOLGA SAYER

2002 yılında Mister No grubu ile çıkarmış olduğu “AŞK” isimli albüm ile ''merhaba'' Tolga Sayer sekiz yıl aradan sonra müzik kariyerine “Yine Sonunda” isimli solo albümüyle devam ediyor. Bu zamana kadar müzik hayatına çeşitli gruplar ve projelerde yer alarak devam eden Tolga Sayer bu dönem içerisinde yaptığı besteleri ve yazdığı sözleri “Yine Sonunda” isimli solo albüme dökmeye karar verdi ve Mister No’dan grup arkadaşı Mert Alkaya (davul) ve Murat Kalkıcı(gitar)’nın da katkılarıyla hazırlıklara başlandı.2009 ayının Ağustos ayında Cenk Han Alkaya’nın produktörlüğünü yaptığı albüm kaydı için stüdyoya giren Tolga Sayer içinde “Aşk “ şarkısının yeni versiyonunun da olduğu 10 parça kaydetti. Günümüz modern rock sounduna sahip albümdeki tüm söz ve besteler Tolga Sayer’e ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe