EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Mayıs 2010 Pazar

SİNAN ERKOÇ : ''ALNIMIN YAZISI''


90’lı yıllara damgasını vurmuş ve o dönemde şarkıları dilden dile dolaşmış olan “Sinan Erkoç” uzun süren suskunluğunu “Alnımın Yazısı” isimli mini albümüyle bozuyor.
Mefa Prodüksiyon etiketi ile çok yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan albümün prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü Fatih Erkoç üstlenirken mix’ de Cengiz Köroğlu , mastering de ise İskender Paydaş isimleri yer alıyor.Albümdeki söz ve besteler Fatih Erkoç, Zeynep Talu ve Rıdvan Okyar imzası taşıyor. Ayrıca türk pop müzik tarihine unutulmaz eserler kazandıran Adnan Ergil de “Demesi Kolay” isimli şarkısıyla albüme renk katan isimlerden biri.
Albümün fotoğraf çekimleri “Bursa Kitapevi Butik Otel” de Denis Bucins tarafından gerçekleştirilirken , İlk video klip çalışması aynı zamanda albüme ismini veren “Alnımın Yazısı” isimli şarkıya Kamil Aydın yönetmenliğinde çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe