EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2010 Pazartesi

NEFES ALMAK İÇİN: ''PERA LOUNGE''

2010 yazında müzik marketlere sunulan bir özel albüm de ''Pera Lounge''..1 yılı aşkın sürede hazırlıkları tamamlanan albümde Türkiye'de idol haline gelmiş birçok müzisyenin yer aldığını görüyoruz. Can Atilla,Mercan Dede,Burhan Öçal,Ömer Faruk Tekbilek,Mehmet C.Yeşilçay,Yasmin Levy,Hasan Işakkut ''Pere Launge'' albümünde yer alan müzisyen listesini oluşturuyor.3 gün önce piyasaya çıkan albüm kısa sürede en çok satanlar sıralamasına girmeyi başardı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Pera lounge yi dinliyorum neredeyse bir haftadır.Yasmin Levy sesiyle,Ömer Faruk tekbilek duygularını,tüm dünyasını yine hissetitiyor.Ne demek gerekir ki bu müziği yaşamak gerek.Ses geçişlerini,beni müziğin her dalıyla newage,caz ve tasavvufu uz ak yolculuğu çıkardı.Duygularımdan dolayı ne zamandır ağlamamışım!
  Bu müziği üreten tüüm ekibe yüreklerine sağlık ellerine sağlık
  Nurten Berik nur.berik@hotmail.com

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe