EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Mayıs 2010 Perşembe

MEYRA & CEMİL DEMİRBAKAN ''BENİ SENSİZ DÜŞÜNME''

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çok sayıda isim yepyeni prodüksiyonlarını bir bir dinleyici ile buluşturmaya başladı.Meyra ve Cemil Demirbakan ikilisi de yeni şarkıları ile yeniden bizlerle.. Meyra'nın geçtiğimiz yıl müzik marketlere sunduğu albümünde ''Ağladın Ya'' isimli şarkıda ilk müzikal buluşmalarını gerçekleştiren ikili bu kez bir tekli ile müzik severlerin beğenisine sunuluyor.''Beni Sensiz Düşünme'' adını taşıyan ve Sinan Akçıl imzası taşıyan şarkı çok yakında tekli olarak Dmc etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe