EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2010 Pazartesi

METİN AROLAT'IN DİLEĞİ : ''LÜTFEN YAZ GELSİN'


Uzun süredir sesini duymadığımız isimlerden Metin Arolat nihayet yeni albüm haberiyle yeniden bizlerle..''Lütfen Yaz Gelsin'' adlı teklisi ile digital platformda ve radyolarda dinleyici ile buluşacak olan şarkıcı basın bülteninde bizzat kendi mesajında yeni albüm ve şarkısı ile ilgili duygularını paylaşıyor.

''
Bir sürü yeni şarkı yaptım. Haziran ayının ortalarında bu şarkıları, bir albümde sizlerle paylaşacağım.Ne kadar heyecanlı olduğumu gelin siz tahmin edin.Biraz da sabırsızlık vardır ya …Tam da yaş günümde…Ve tam da yazı özlemişken,''Lütfen Yaz Gelsin''i sizlerle paylaşmak istedim.
Sevgilerimle
Metin Arolat ''

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe