EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Mayıs 2010 Perşembe

KUTSİ'DEN ''BAMBAŞKA'' BİR SAHNE !

Yeni albümü “Bambaşka”ile yeniden müzik severlerle buluşan Kutsi ilk İstanbul konserine hazırlanıyor. Kutsi 22 Mayıs akşamı The Mix Ortaköy’de sevenleriyle buluşacak…“Bambaşka” Kutsi, yeni albümünden şarkılarının yanı sıra ve geçmişe damgasını vuran tüm hitleriyle 22 Mayıs akşamı, The Mix Ortaköy’de ilan-ı aşka davet ediyor...2 Mayıs akşamı saat 23:00'te kapılarını açacak kulüpte, saat 24:00'de Kutsi sahne alacak.Limitsiz yerli içki, meyve ve çerez ikramının yapılacağı gecenin masa fiyatı 175 TL. Stand fiyatı ise kişi başı 125 TL olarak belirlenmiş…
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe