EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Mayıs 2010 Pazar

İZEL'DEN ''JAZZNAĞME''Lİ DÖNÜŞ..

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden İzel,müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor..Kariyerinin 12. prodüksiyonu ile dinleyicilerine bir kez daha merhaba diyen başarılı vokal bu kez yeni İzel hitleri yaratmak yerine bir döneme damgasını vurmuş şarkılara yeniden hayat vermeyi tercih etmiş.Prodüktörlüğünü Polat Yağcı’nın yaptığı “Jazznağme” albümünde Yıldırım Gürses, Orhan Gencebay, Yusuf Nalkesen ve Abdullah Yüce gibi üstadların ölümsüzleşen eserleri yer alıyor. “Veda Busesi”, “Haydar Haydar”, “Gurbet”, “At Kadehi Elinden”, “Ah Bu Gönül Şarkıları”, “Bir Bahar Akşamı” gibi eserlerin bulunduğu albümde, söz ve müziği İzel’e ait olan “Baba Beni Maziye Götür” isimli yeni bir şarkı da dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Söz konusu albümün müzik direktörlüğünü ise Selim Çaldıran üstlenmiş.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe