EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Mayıs 2010 Cuma

İLKAY SİPAHİ : ''SARILIP GÜNAHINA''

4 yüz grubundan tanıdığımız ve geçtiğimiz haftalarda ilk solo albümü ''Aşkın İlk Hali'' ile dinleyici ile buluşan İlkay Sipahi yeni klibi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.Sözü ve müziği kendisine ait olan ve radyolardan gelen istekler doğrultusunda sçeilen klip şarkısı ''Sarılıp Günahına'' oldu.Masum, içten ve herkesin özlediği bir aşk hikâyesinin anlatıldığı klipte İlkay’a 20 yaşındaki ünlü Bulgar manken Manoella Select eşlik etti.Polenezköy’de büyüleyici güzellikte bir villada gerçekleşen klip, ünlü yönetmen Süleyman Yükse imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe