EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Mayıs 2010 Pazartesi

HAYKO CEPKİN ''DOYMADINIZ'' DİYOR..

Kariyerinin üçüncü stüdyo albümü ''Sandık'' ile dinleyicilerinden tam not alan Hayko Cepkin,albümünün ikinci klibini ''Doymadınız'' isimli şarkısına çekti.4 Haziran 2010 tarihinde vizyona girecek olan ve Alper&Caner Özyurtlu kardeşlerin yazıp-yönettiği “Ev” filminin kapanış parçası olarak beyaz perdede de duyacağınız ‘Doymadınız’, Hayko Cepkin’in performans görüntülerinin yanı sıra “Ev” filminden sahneler de içeriyor.Yapımcısı AC Film olan ve yönetmen koltuğunda Alper&Caner Özyurtlu kardeşlerin yer aldığı video, Beylikdüzü’nde eski bir fabrikada çekildi. ‘Doymadınız’, 10 saat süren çekimlerin ardından “Ev” sinema filminin görüntüleriyle birleştirildi ve ortaya son derece özenli ve dikkat çekici bir video çıktı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe