EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Mayıs 2010 Cumartesi

İLETİŞİM

Hayat Müzik Platformu'na hayatmuzik@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Basın bülteni gönderimini ve pr iletişimini gerçekleştirebilirsiniz.
Hayatmuzik.com'da reklam yayınlamak ve ayrıntılı bilgi almak için yetkili ajansımız Digital Drop ilebilgi@digitaldrop.co adresinden iletişime geçebilir ya da 0212 272 04 08 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. merhaba, blogunuz bir paylaşım sayesinde gözüme çarptı, şu anda İsveç Malmö'de bir yıllık Ersamus programı okuyan kızım kendi imkanlarıyla beste, şarkı sözü, müzik hepsi kendine ait olmak üzere dijital albüm yapmıştı. bölümü endüstriyel ürünler tasarım ama sanırım müzik yolunda ilerlemek isteyecek...dinleyip yorum yapabilirsiniz belki zamanınız olursa. http://butunkedilerbanahasta.bandcamp.com/
  şimdiden teşekkürler.
  füsun çetinel

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe