EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Mayıs 2010 Pazartesi

EMİR BU KEZ ''ŞİKİ ŞİKİ''

Tarkan destekli ilk albümü ''Ben Sen Olamam'' ile dikkatleri üzerine çeken Emir albümündeki şarkıları bir bir kliplendiriyor..Albümün üçüncü klibini sözü ve müziği Alper Narman -Fettah Can ikilisine ait ''Şiki Şiki'' ye çekti. Yönetmenliğini, Şenol Korkmaz ,görüntü yönetmenliğini ise BRECHT GOYVAERTS'ın üstlendiği klip 80'li yıllara gönderme yapıyor..Klipte Michael Jackson'dandönemin kıyafetlerine kadar, birçok ayrıntı hatırlatılıyor.Macar manken Anita Schlosser ve 6 kişilik castın rol aldığı klibin çekimleri 15 saat sürdü.Kostümleri Mehlika Erdoğan hazırladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe