EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Mayıs 2010 Cuma

EFLATUN : ''CENNETTE BİR AKŞAMÜSTÜ''

Son günlerin en çok sorulan,konuşulan isimlerinden birisi de Eflatun..Farklı tavrı ve tarzı ile kısa sürede ilgi çeken Eflatun , Yaşar Kekeva Plak etiketli albümü ile müzik marketlerdeki yerini aldı..Albümün ilk klibi ''Şarap'' isimli şarkıya Koray Kasap yönetmenliğinde çekildi.''Cennette Bir Akşamüstü'' adını taşıyan albüm klişe şarkıların ve albümlerin dışında alternatif bir şeyler arayan müzik severlerin imdadına yetişiyor.İyi albüm ve şarkıların tanıtımı için sansasyonlara ihtiyaç olmadığını kanıtlıyor.Siz de Eflatun'a kulak vermek istiyorsanız hemen bir ''Cennette Bir Akşamüstü'' albümü edinin..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe