EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Mayıs 2010 Salı

DANS EDEREK UNUTMAK İÇİN : '' PSYCHO DISCO ''


Cenk Erdem geçtiğimiz aylarda müzik marketlerde yerini alan ''İyileştiren Şarkılar'' albümü ile büyük beğeni topladı..Ünlü psikolog ve dj en az önceki çalışması kadar dikkat çekecek yeni bir proje ile yine müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.''Psycho Disco'' adını taşıyan albümde yine ruhunuza iyi gelecek ,Boney M, Jackson 5 gibi efsanelerin en güzel disko hit’lerini, Aretha Franklin, Toni Braxton, Taylor Dayne gibi güçlü seslerin en çok enerji veren şarkılarını C&C Music Factory, Groove Armada, Modern Talking gibi farklı dönemlerin dans hit’lerine imza atan grupları bulunuyor.Müzik yoluyla ''iyileştirme fikri'' bu kez ,yeni albümle beraber ''müzik yoluyla stres atma ve dans ederek unutma''tercihine dönüşüyor..

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe