EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Mayıs 2010 Pazartesi

BLACKK BY SUAT ATEŞDAĞLI & ORIANTEL GARDEN VOL 7


2006 yılından beri İstanbul Boğazının eşsiz manzarasıyla, gece hayatının eğlencesinib irleştiren Blackk
Resto-Lounge & Club ; 5.yılını bir müzik CDsi ile kutluyor. 4 senedir “Yılın DJ”i seçilen ve Blackk’in müzik yönetmenliğini yapan, prodüktör Dj Suat Ateşdağlı tarafından hazırlanan ve mixlenen yerli ve yabancı özeldans parçalarından oluşuyor.. Albümde Yasmeen, Ricki Lee , Diana Birzugibi dans müziğinin şu an popüler kadın vokalleri ile , Türkiye’den Ajda Pekkan,Sertab Erener, Ziynet Sali gibi en ünlü şarkıcıları buluşuyor.. Suat Ateşdağlı tarafından yeniden düzenlenen ve Ziynet Sali’nin Yunanca yorumladığı “Sen Gelmez Oldun” ile enstrümantel “Ölümlü Dünya (Sakin Ol)” albümün, müzikseverlere sürprizlerinden.
İyi müzik tutkunlarının vazgeçemediği compilation serisi Oriantel Garden bu kez yedinci halkası ile müzik marketlerde yerini aldı.Albümde önceki altı çalışmada olduğu gibi yine bu anlamda ki başarısı ve kararlılığı ile takdir toplayan Gülbahar Kültür imzasını görüyoruz..


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe