EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Mayıs 2010 Pazar

ASLI ''BÜYÜDÜK'' DEDİ..


“Neresindeyim”, “Su Gibi”, “Söylediğim Şarkılarda Saklı” albümlerinin sahibi, rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Aslı,10 yıldır devam eden profesyonel müzik yaşantısının 4.stüdyo çalışmasını yayınlıyor. Esen Müzik etiketiyle yayınlanan ”BÜYÜDÜK” isimli mini albümde 3 şarkı yer alıyor. Hem dinleyenlerinin hem de kendisinin büyüdüğünü, kariyerinin en olgun şarkılarını yazdığını söyleyen ASLI, bu albümle birlikte artık GÖKYOKUŞ soyadını kullanmaya karar verdi. ''BÜYÜDÜK”te yer alan; Aslı Gökyokuş, Erdal Yıldırım ve Haluk Kurosman’ın yazdığı 3 şarkı söz anlamında ortak bir dile sahipken, müzikal anlamda dinleyeni farklı yerlere götürüyor.Kurosman ve Manga grubundan Yağmur Sarıgül'ün usta düzenlemeleri ve ASLI'nın içten ve eşsiz yorumu ile “BÜYÜDÜK” daha sade olmayı amaçlayan sanatçının''Söylediğim Şarkılarda Saklı'' dan 3 yıl sonraki ilk çalışması.
Mehmet Turgut’un fotoğraflarını çektiği çalışmanın İlk video klibi “Kırıp Döktüklerim” şarkısına çekildi. Devrin Usta’nın çektiği klip Beykoz Eski Sümerbank Fabrikasında 20 saatlik bir çalışma sonunda tamamlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe