EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Nisan 2010 Pazar

VEE ÖZLEM TEKİN ''BANA Bİ'ŞEY OLMAZ!''Rock müziğin tartışmasız en başarılı kadın vokallerinden Özlem Tekin yepyeni albümü ''Bana Bi'şey Olmaz'' ile müzik marketlerdeki yerini alıyor..Uzun süren suskunluğun ardından hazırlanan albümün çıkış şarkının sözü ve müziği Burak Uçkun, düzenlemesi Can Şengün imzası taşıyor. "YATAĞIM BOŞ" adlı şarkının video klibi Veli Çelik yönetmenliğinde Terkos Gölü'nde 16 saatte çekildi. Türkiye'de ilk defa bir sandala jimmy jib'in kurulduğu klip çekimlerinde yaklaşık altı saat bataklık ve suyun içinde kalan Özlem Tekin zor anlar yaşadı.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Adsız19:13

  5 yıl sonra muhteşem bir dönüş yaptı..27 Nisam'da SONY müzik etiketiyle raflarda olacak yeni albüm. :)

  YanıtlaSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe