EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Nisan 2010 Pazar

NÜKHET DURU'DAN YENİ ŞARKILARTürk pop müziğinin divalarından Nükhet Duru uzun süredir merakla beklenen prodüksiyonu öncesi aynı zamanda bir albüm habercisi olan yeni teklisi ile sevenleriyle buluşuyor. Nükhet Duru’nun “İlk 2” adlı yeni teklisi ile müzik marketlerdeki yerini aldı.
Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan bu yeni çalışmada söz ve müziği Mete Özgencil’e ait “Hayat” ve “Beni Sil Beni Geç” adlı iki şarkı var. Ayrıca Nükhet Duru; Türk Müziği severler için “Hayat” şarkısının alaturka versiyonuna da teklide yer verdi. Prodüktörlüğünü Mete Özgencil ve Ahu Özışık’ın yaptığı çalışmada; düzenlemeler ise Suat Aydoğan, Devrim Karaoğlu ve Cem İyibardakçı’ya ait.“Ben bu şarkılara aşık oldum. Ve bu aşkla seslendirdim.Bu şarkılar aşka ve hayata aşık kişilere özellikle iyi gelecektir” diyor Nükhet Duru bu çalışma için.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe