EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Nisan 2010 Salı

İLKAY SİPAHİ'DEN SOLO ALBÜM...4 Yüz grubundan tanıdığımız İlkay Sipahi grubunun dağılması ile birlikte kariyerine yalnız devam etme kararı aldı.Önümüzdeki günlerde “Jingle Box Müzik” etiketi ile piyasaya çıkacak olan albümde toplam dokuz şarkı iki tane de versiyon yer alıyor. Yorumculuğunun yanı sıra söz yazarı ve besteci yönüyle de kitleleri peşinden sürükleyeceğe benzeyen İlkay Sipahi’nin albümünde yer alan şarkılardan sekiz’i kendi imzasını taşıyor. Aynı zamanda albümde bulunan Hayat Böyle , Ve Aniden isimli şarkıların düzenlemesi de İlkay Sipahi’ye ait. Ayrıca söz ve bestesi Murat Güneş’e ait olan “Başucumda Özlemin” isimli şarkı da dinleyicilerin dikkatini çekecek olan şarkılardan biri olmaya aday.İlkay Sipahi “Aşkın İlk Hali” isimli ilk solo albümüyle müzik sektöründe yorumcu, besteci ve söz yazarı kimliğiyle kalıcı olmayı hedeflerken daha şimdiden sürpriz isimlerin albümlerinde şarkılarıyla yer almaya hazırlanıyor.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe