EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Nisan 2010 Cumartesi

HANDE YENER'E NELER OLUYOR?


Hande Yener'in uzun süredir merakla beklenen albümü "Hande'ye Neler Oluyor?" 1 Nisan Perşembe günü raflardaki yerini aldı. Daha çıkmadan büyük ses getiren albüm, şimdiden 2010 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Hande Yener'in Poll Production markalı 8. albümü "Hande'ye Neler Oluyor?" tamamı Sinan Akçıl'a ait bomba gibi yepyeni 11 şarkı ve 3 remixi ile 1 Nisan günü raflardaki yerini aldı. Başta single olarak düşünülen daha sonra 9 şarkı daha eklenen albümün çıkışı, son anda eklenen 2 şarkı nedeniyle ertelenmişti.
Hande Yener hayranları tarafından heyecanla beklenen "Hande'ye Neler Oluyor?" albümü bu defa gerçekten çıktı! Pop'a döndü mü dönmedi mi sorularına cevap olarak bu albümüyle "Pop'a yenilik getireceğini" söyleyen Hande Yener, yeni albümünün heyecanını ve sevincini yaşıyor. Prodüktörlüğünü Polat Yağcı ve Hande Yener’in üstlendiği albümdeki şarkılardan "Sopa", "Yasak Aşk" ve "Bodrum" bu yaza hatta bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. "Hande'ye Neler Oluyor?" albümünün ilk konseri 3 Nisan Cumartesi akşamı Matine 216'da gerçekleşecek!
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe