EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Nisan 2010 Pazar

GÖNÜL YAZAR ''FOREVER''

Türk Müziğinin önemli isimlerinden Gönül Yazar yepyeni albümü ''Gönül Yazar-Forever'' ile dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Hakan Eren'in yapımcılığını üstlendiği albüm Ossi Müzik etiketi ile yayımlanacak.Albüm eski Gönül Yazar albümlerinden oldukça farklı.Söz konusu farkı albüm repertuvarını görünce anlamanız mümkün.90'lı yıllarda Bendeniz yorumu ile hayatımıza giren ve artık Türk popunun klasiklerinden birisi olarak değerlendirebileceğimiz ''Ağlayayım mı'',Hande Yener'in başarılı vokal performansı ile uzun süre listelerden inmek bilmeyen ''Kibir'',Serdar Ortaç'ın Asrın Hatası,Göksel'in Firar'ı yepyeni bir formda Gönül Yazar yorumuyla dinleme imkanı buluyoruz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe