EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Nisan 2010 Pazar

BADEM'DEN YENİ ALBÜM LANSMAN KONSERİIstanbul, 01.02.2010 – Ilk albumlerinde Sen Aglama parcasiyla cikis yapan, ikinci albumu S’onsuz ile muzik listelerinde bir numaradan inmeyen Badem; kucuk bir gecikmeyle Nisan ayinda cikacak 3B albumunun lansmanini 13 Nisan Sali aksami Babylon’da yapiyor. Lansman gecesinde 3 boyutlu goruntuler esliginde konser verecek olan grup, performansinda 3B albumundeki butun sarkilara yer verecek. Ayrica 3 boyutlu videoklibin ilk gosterimi gerceklestirilecek.Grubun 3. albumu olmasi sebebiyle gelistirilen 3 boyut konsepti kapsaminda; albumun videolari ve fotograflari 3 boyut teknolojisiyle hazirlanirken, albumdeki sarkilarin tamaminin miksaji da 5 + 1 surround teknolojisiyle yapiliyor. 3 boyut teknoloji cozumunun tamami Tasoda Film Yapim ve Mantis Film bunyesindeki Turk ekip tarafindan gerceklestiriliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe