EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Nisan 2010 Pazartesi

5 YILDIZLI BİR ALBÜMLE ''ONUR KIRIŞ''Müzik kariyerine 4 Yüz grubuyla başlayan Onur Kırış yeni albümüyle tek başına da yol almaya devam ediyor. Jingle Box Müzik Yapım’dan çıkacak olan ve yapımcılığını Temel Zümrüt’ün üstlendiği bu enerji dolu, şarkılardan oluşan albüm çok sayıda ünlü ismi bir araya getiriyor. Yaklaşık 9 aydır keyifli bir ekip çalışmasıyla hazırlanan “5 Yıldızlı” albümünün sürprizi ise Sözleri ve bestesi Sezen Aksu’ya ait olan Emel Müftüoğlu’nun sesiyle dilimize marş olmuş “Hovarda” da, bu albümde Onur tarafından 4yüz grubundaki arkadaşları Gülnur, Didem ve İlkay’la birlikte kendilerine özgü vokalleriyle ve yeni düzenlemesiyle yorumlanıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe