EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Nisan 2010 Pazar

16 KADIN SÖYLÜYOR..


Bu güne kadar yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren Sony Music, bu kez de Türkiye’nin en popüler sanatçılarını “16 Kadın Söylüyor” projesi ile biraraya getirdi. Türk Pop müziğinin, şarkıları ve yorumlarıyla önde gelen isimlerinin klasikleşmiş şarkıları ve son dönemin en güçlü hit şarkıları, dinleyenlere kesintisiz bir müzik ziyafeti sunuyor...

Sezen Aksu -Gidemem Sertab Erener – Kendime Yeni Bir Ben Lazım Hande Yener – Hayrola Sıla - Sevişmeden Uyumayalım Burcu Güneş – Gözlerinde Bıraktım Aşkı Gülşen – Ezberbozan Nil Karaibrahimgil – Bütün Kızlar Toplandık Zeynep Dizdar - Zehir Gibi Göksel –Benden Geçti Aşk Ziynet Sali – Hava Hoş Aslı Güngör – Kalp Kalbe Karşı DerlerYeşim Salkım –Yuvarlanan Taşlar Yonca Lodi – Sana Birşey Olmasın Atiye – Bile Bile Asya – Dönmem Yolumdan Jale – Son Geceler
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe