EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Mart 2010 Pazartesi

TANER'LE YENİDEN ''GÖNÜLLÜ'' BULUŞMA

1999 yılında çıkarmış olduğu “Affetmedim Kendimi” isimli şarkısıyla Türk Pop Müziği’nin klasikleri arasına giren Taner, 2001 yılında çıkarmış olduğu “Aşk Mazi Oldu” albümünden sonra 9 yıl sonra maxi single çalışması “GÖNÜLLÜ” ile tekrar sevenleriyle buluşuyor...Gönüllü ve Karagözlüm isimli iki şarkıdan oluşan maxi single çalışmasında şarkılarının düzenlemeleri Töre Cengiz ve Dj Murat Uncuoğlu&Emre HC tarafından hazırlandı. Şarkıların mikslerinde Barış Büyük ve Efe Demiryoğuran var. Fotoğrafları Cengiz Karlıova tarafından çekilen albümün, kapak tasarımını Engin Korkmaz yaptı.Ossi Müzik etiketiyle çıkan Taner’in “Gönüllü” isimli yeni maxi single albümünün ilk klibi de albümün isim şarkısı “Gönüllü”ye Altan Dönmez yönetmenliğinde çekildi...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe