EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Mart 2010 Cumartesi

ÖZGÜR ÇAYAN'DAN YENİ VİDEO KLİP : ''SON NEFES''Aşk Artık Burada Oturmuyor” diyen Özgür Çayan, aslında yıllarca birçok mekanda performans göstermiş bir müzisyen.Albümünün isim şarkısıda olan “Aşk Artık Burada Oturmuyor” şarkısına çektiği klipten sonra şimdi de “Son Nefes” şarkısını kliplendirdi. İkinci klibinin şarkısı “Son Nefes” de karlar altında bir İstanbul bizi bekliyor.Yalnızlık temasının işlendiği klip 35mm formatında çekildi. Klibin yönetmeni İrfan Yıldırım yapmıştır.Oyuncular arasında Koray Yaltır,Nazlı Deniz,Ali Güler,Çağan İleri ve Berrak Araz gibi isimler yer almaktadır.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe