EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Mart 2010 Cumartesi

HEPSİ'DEN '' GERİ DÖNÜŞÜM''

Hepsi grubu yepyeni albümleri ''Geri Dönüşüm'' ile kısa sürede dikkat çekmeyi başardı..10 şarkıdan oluşan albümde; Balca Tözün, Barış Büyük, Burak Ekinil, Gaye Biçer, Erkin Arslan, Levent Demirbaş, Mehmet Andiçen, Mustafa Ceceli, Oğuz Kaplangı, Ozan Çolakoğlu, Pınar Andi, Sarp Özdemiroğlu, Soner Sarıkabadayı, Şebnem Özberk gibi müzik dünyasının başarılı isimleri bir araya geldi. Albümdeki başka bir sürpriz ise; grup üyelerinden Cemre Kemer’in söz ve müziği kendisine ait 2 şarkının yer alması.Albümün ilk video klibi ise Süleyman Yüksel yönetmenliğinde '' Yeter'' adlı şarkıya çekildi.


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe