EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Mart 2010 Pazar

GÖKHAN TÜRKMEN'DEN ''BİRAZ AYRILIK''

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran ‘Büyük İnsan’ ‘Yan Sen’ ve ‘Dön’ adlı hit şarkılarınyorumcusu Gökhan Türkmen in 2. Solo albümü ‘Biraz Ayrılık’ müzik marketlerde.12 şarkının yer aldığı albümde şarkılar ilk albüm de olduğu gibi yine Gökhan Türkmen ve Serkan Söylemez e ait.Ayrıca Sezen Aksu nun efsanevi şarkısı ‘Yas’ bu albüm de Gökhan Türkmen in enfes yorumuyla tekrar dinleyiciyle buluşuyor.Aylardır radyolarda en çok çalanlar listesinde olan Yas ın Gökhan Türkmen Accapella yorumu, bu kez de modern bir soundla albümde yerini aldı.Tüm düzenlemelerini Aykut Gürel in yaptığı albümde Murat Yeter, Cem Tuncer, Fatih Ahıskalı, Özer Arkun , İrfan Özata. Mustafa Haybat gibi Türkiye nin yetiştirdiğien değerli müzisyenler enstrümanlarıyla eşlik ettiler.Albümün ilk klibi ‘Biraz Ayrılık’ adlı şarkıya çekildi ve daha önce çok ses getiren birbirini takip eden kısa hikayelerden oluşan ‘Gökhan Türkmen’ videolarını yaratan Aydın Ketenağ hazırladı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe