EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Şubat 2010 Cumartesi

SILA'NIN ÖDÜLLÜ ''İMZA''SI


Kendi adını taşıyan Sıla albümünün çıkışı itibariyle müzik sektörüne hızlı bir giriş yapan ve pek çok ödül alarak her geçen gün müzik kariyerindeki yerini adım adım sağlamlaştıran Sıla, İmza albümüyle birlikte aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.Geçen gece yapılan Pal Fm ödül töreninde yılın en iyi kadın sanatçısı ödülünü Orhan Gencebay'ın elinden alan Sıla 'İnşallah' şarkısının canlı performansi ile de dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı. Sıla " Yaptığınız işin takdir görüp , ödüle layık görülmesi ve Orhan Gencebay gibi usta bir isim tarafından verilmiş olmasından dolayı gurur duydum. Ayrıca beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Fan Club'ıma da teşekkür ederim" dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe