EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Şubat 2010 Pazar

BEDÜK'TEN YENİ VİDEO KLİP


Dans Müziği'nin Türkiye'deki tek ismi Bedük 'GO' isimli albümünün ilkklibini 'Electric Girl' şarkısına çekti. Her zaman yaptığı şarkılar veklipler ile kendin söz ettiren Bedük'ün klibinin yönetmenliğini BertanBaşaran yaptı. Prodüksiyonu PTT Film'in yaptığı klip montajınıBinvolt yaptı. 35 mm formatında Film Sokağı'nda çekilen klip içinstüdyo içine büyük bir mekan inşa edildi. Klipte oynayacak kadınoyuncu yurtdışından uzun seçmeler sonucunda bulundu. 'Electric Girl' klibindeki kadın oyuncunun üzerine latex kıyafetbirebir Ankara'da dikildi ve klip için özel hazırlandı. Latex kalın vehava aldırmadığı için çekimler her 20 dakika da kesildi ve mankensürekli kıyafeti çıkartıp yeniden giymek zorunda kaldı. 23 saat sürenklip de 3D animasyonlar Binvolt tarafından yapıldı. Yine kendinden sözettirecek ve farklı bir klibe imza atan Bedük, "Çalışıyoruz ve güzelçalışmalar ile müzik severlerin karşısına çıkıyoruz. Albümde bulunanbirçok şarkıya klip çekmek istiyorum. Hepsinin de özel ve farklıolmasını istiyorum" dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe