EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Ocak 2010 Pazar

''RÜYA'' GİBİ KLİP


Pop müziğin sevilen ismi Ziynet Sali yeni yılın ilk günü yayınladığı single’ ı Rüya ile müzik severlerden tam not aldı. Sözü ve bestesi Sinan Akçıl’ a, düzenlemesi Ozan Doğulu’ ya ait olan ait olan şarkı son günlerde radyoların en çok çalan şarkısı oldu. Radyoların ve satış listelerinin ilk sıralarına yerleşen şarkısının başarısını güzel bir klip ile perçinlemek isteyen sanatçı klip için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini daha önceki “Herkes Evine”, “Hava Hoş” ve İstanbul Fm dinleyicileri tarafından yılın şarkısı seçilen “Beş Çayı” isimli şarkılarının klibinde de birlikte çalıştığı Murat Küçük’ ün üstlendiği klibin çekimleri yaklaşık 30 saat sürdü. Manken ya da oyuncu kullanılmayan klibin çekimlerinde mekan olarak 150 yıllık geçmişiyle tarihi bir atmosfere sahip olan olan Sarıyer’ deki bir yalı kullanıldı. Bir kadının yalnızlığını ve özlemini anlatan romantik bir aşk şarkısı olan Rüya’ nın klibinde de aynı temayı işleyen Ziynet Sali klipte yalnız bir kadının yaşadığı duygusal anları canlandırıyor. Sadeliğin ön planda tutulduğu klipte sanatçı kostüm olarak beyaz bir erkek gömleği ve siyah bir erkek t-shirt’ ü kullandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe