EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Ocak 2010 Pazar

KEMAL DOĞULU'NUN ''TERS KÖŞESİ''


Pek çok ünlü isme gerçekleştirdiği imaj çalışmalarının yanı sıra şarkılarıyla da büyük beğeni toplayan Kemal Doğulu, yeni albümü için geri sayımda. Doğulu, yeni albümü için genç yetenek Sıla’dan bir şarkı aldı. “Bir yerde” isimli maxi single’ı ile müzik dünyasına renkli ve hareketli bir giriş yapan Kemal Doğulu, ilk albümünü tamamlamak üzere. Son olarak “Uzayda Aşk Var” isimli single’ı ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken başarılı sanatçı, Şubat ayı sonunda müzik marketlerde yerini alacak olan yeni albümü için gün sayıyor. Sıla’dan sözleri özel bir şarkı...Şarkı seçimlerinde titiz bir yol izleyen Kemal Doğulu’ya bu albümünde pop müziğin genç yeteneklerinden Sıla da destek oldu. Kemal Doğulu’ya özel şarkı sözü yazan Sıla, merakla beklenen eserin müziğini de Efe Bahadır ile birlikte yaptı.

“Ters Köşe” isimli albümün prodüktörlüğünü üstlenen isimler ise Hande Yener ve Alper Narman.. Müzik dünyasında devrim yaratan şarkılara imza atan Hande Yener ve Alper Narman sadece prodüktörlük yapmakla kalmayıp, Kemal Doğulu için söz ve müziklere de imza attılar. 10 şarkıdan oluşan ilk büyük albümü için Kemal Doğulu, “Bugüne kadar benden dinlediğiniz şarkılar kadar güzel olsun istedim. Hande Yener, Alper Narman, Ertuğ ve Sıla gibi başarılı müzisyenler ile iddialı bir repetuvar hazırladık. Bu albümde, kafanızdaki Kemal Doğulu’nun bazen sizi yanıltabileceğini göreceksiniz.” diyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe