EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ocak 2010 Pazar

CİHAN OKAN'İN SOLO ALBÜMÜ DİNLEYİCİ İLE BULUŞTU!


Uzun yıllar Sezen Aksu’ ya sahnesinde perküsyon ve vokali ile eşlik eden Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu solisti Cihan Okan kendi adını taşıyan ilk albümü ile müzik severlerle buluşuyor .10 eserden oluşan albümünün prodüktörlüğünü Sezen Aksu üstlendi. Bu güne kadar bir çok sanatçının stüdyo çalışmalarında yaptığı vokal direktörlüğü , Sezen Aksu konserlerinde ve seslendirdiği bir çok dizi müziği ile müzik severlerin yakından tanıdığı sanatçının beklenen albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.Stüdyo çalışmalarıyla bizzat ilgilenerek albümün prodüktörlüğünü de üstelenen Sezen Aksu 10 eserden oluşan albümde sekiz şarkının söz ve bestelerinde yer alıyor. Albümünde dört şarkının söz ve müziği ile 3 şarkının sözleri ve bir şarkının da müziğini Ozan Doğulu ile birlikte paylaşan Sezen Aksu’ nun yanı sıra Sıla, Sinan Akçıl, Hüseyin Bitmez, Fatih Ahıskalı ve Mustafa Ceceli gibi müzisyenlerin eserleri bulunuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe