EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Ocak 2010 Pazar

BURAK KUT'UN ''İLACI''Yaklaşık üç yıl sonra yeni albümü ile müzikseverlerle buluşan sanatçının albümünde 12 şarkı yer alıyor. Söz ve bestelerinde Sezen Aksu, Sibel Algan, Mithat Can Özer ve Burak Kut’ un imzası bulunan albümde aranjeler Tolga Sünter, Mithat Can Özer, Genco Arı ve Mustafa Ceceli tarafından yapıldı. Albümün ilk video klibi sözü ve bestesi Sezen Aksu’ ya ait olan “Ben Yokum” isimli esere çekildi. Prodüksiyonunu Dijital Sanatlar’ ın gerçekleştirdiği klibin yönetmenliğini Mustafa Uslu üstlendi.

Pop müziğin sevilen ismi ve özellikle gençlerin sıkı takipçisi olduğu Burak Kut sigaranın zararlarına dikkat çekmek üzere albümünün müzik mağazalarında sergilenecek olan board tasarımlarını özel bir tasarımla yaptırdı. Sanatçının sigara ile çekilen bir fotoğrafında sigara buzlanarak gösterilmiyor . “Sigara İçme Müzik Dinle” sloganı ile hazırlanan boardlar yeni yılın ilk haftası D&R Mağazalarında sergilenmeye başlayacak
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe