EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ocak 2010 Pazar

AJDA PEKKAN'IN YEPYENİ PROJESİ


Ajda Pekkan 2010'a tam 3 proje sığdırmayı düşünüyor.Ajda Pekkan ilk olarak şubat ayı sonunda ''Ajda'nın Seçtikleri'' ismini taşıyan yerli ve yabancı şarkılardan oluşan karma bir albüme imza atacak.Bu albümde Süperstar bir şarkıyı kendisi seslendirecekdiğer şarkılar ise onun beğendiği şarkılardan oluşacak.Ajda Pekkan sevenlerine yaz başına yetiştirmek üzere iki projenin de stüdyo çalışmalarına bu hafta başlayacağınımüjdeliyor.Bu projelerin birinde Pekkan çoğunluğu hareketli şarkılardan oluşan bomba gibi bir albüm hazırlıyor.İkincisi ise sürpriz bir proje denebilir.Bu albüm ''Faslı Ajda'' ismini taşıyan bir fasıl albümü projesi.Bu projenin prodüktörlüğünü Volga Tamöz yapacak.Her iki projede eş zamanlı hazırlanacak.Projeler için Süperstar yapım şirketiyle her konuda anlaşarak sözleşmeyi imzaladıklarını ve çalışmalara başladıklarını belirtiyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe