EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Aralık 2009 Çarşamba

SERTAB'IN AÇIK ADRES'İ BELLİ OLDU..7 ARALIK'TA MÜZİK MARKETLERDE..

Türk pop müziğinin önemli sesi Sertab Erener yaz aylarında ''Bu Böyle'' adlı teklisi ile büyük beğeni kazanmıştı.Söz konusu tekli zamanında Hayat Müzik Platformu'nda Ahmet Erten'in de konuğu olan sanatçı bundan böyle çok şarkılı albümler yerine ''Bu Böyle'' gibi teklilerle dinleyici ile buluşacağını açıklamıştı.Sanatçının 7 Aralık'ta Dmc etiketi ile yayımlanması planlanan yepyeni teklisi hazırlanmış durumda..''Açık Adres'' adını taşıyan yeni şarkı yine Soner Sarıkabadayı imzası taşıyor..Şarkının düzenlemesi ise şu günlerde yeni albümü ile büyük beğeni toplayan Mustafa Ceceli'ye ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe