EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Kasım 2009 Perşembe

REDD '' HER NEYSE'' İLE KLİPLENDİ..


Son dönemin en çok dikkat çeken gruplarında REDD’in Nisan ayında Sony Music etiketiyle çıkardığı ve büyük beğeni toplayan ''21'' isimli karakterin yaşam hikayesinin anlatıldığı dördüncü stüdyo albümü 21’in 3. video klibini söz ve müziği kendilerine ait “HER NEYSE” şarkısına çekildi.Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekilen REDD’in rol almadığı klipte Miss& Mr Model 2009 birincisi Yiğit İzik ve Miss& Mr Model 2009 gelecek vaadeden manken seçilen Damla Şeker rol aldı. Red kamera ile Bolu Gölcük’te çekilen klip yaklaşık 15 saatlik bir çalışmanın ardından tamamlandı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe